Nevjerojatna predstava Plemića: Zrinjski razbio Slaviju s 14 razlike

Autor:T.R.
Objava:11.11.2017. 20:37
Učitavanje medija preglednika ...
FOTOFOTOFOTO

Nakon tri uzastopna poraza rukometaši Zrinjskog upisali su pobjedu. U 7. kolu rukometne Premijer lige BiH, Plemići su na gostovanju u Istočnom Sarajevu razbili Slaviju s nevjerojatnih 14 razlike (24:38)

Od samog početka fantastično je igrala momčad Zdravka Medića. Zrinjski je poveo u 5. minuti kada je Vistorop pogodio za 2:3 i od tada nije ispuštao prednost. Razlika se polako povećavala, a na poluvrijeme se otišlo s plus 4 za Mostarce 14:17.

U drugom poluvremenu još bolja igra Plemića, a pogotkom Delića u 40. minuti Zrinjski odlazi na plus 10 (15:25). Slavija nije imala rješenje za razigrane Mostarce koji su do kraja još i povećali prednost i uništili domaćine s 24:38.

Dvadesetak navijača iz Mostara bodrilo je svoju momčad u ovoj rapsodiji golova u Istočnom Sarajevu, a zanimljivo je bilo i što su domaći navijači, nezadovoljni igrom svoje momčadi počeli navijati za Zrinjski.

Najbolji u redovima Zrinjskog bila su krila; Vedran Delić i Mladen Bošković sa po 8 golova. Kordić je zabio 6, Marić 4, a Vistorop, Babić i Šoljić po dva gola. U strijelce su se upisali i Orlović, Ivanović, Doko i Kožulj. Treba istaknuti i vratara Gorana Anđelića s 19 obrana.

Nakon Slavije, HMRK Zrinjski očekuje paklen raspored. U Utorak gostuju Krivaji u Kupu BiH, a u petak i subotu na Bijelom Brijegu igraju dvomeč protiv BSB Batumi u Challenge Cupu.