(VIDEO) Fantastični MSN donio Barceloni četvrtfinale kupa

Autor:T.R.
Objava:11.1.2017. 23:18
Učitavanje medija preglednika ...

Nogometaši Bracelone uspijeli su nadoknaditi zaostatak od 1:2 protiv Atletico Bilbaoa iz prve utakmice pobjedivši Baske na Camp Nou s 3:1, te se plasirati u četvrtfinale španjolskog kupa Kralja.

Katalonce je do pobjede predvodio fantastični trojac MSN koji je potvrdio da je rezultatska kriza prošlost za momčad Luisa Enriquea.

Barcelona je u vodstvo došla u 35. minuti kada Suarez koristi ubačaj Neymara i efektno zakucava loptu u mrežu.

Katalonci su i nakon pogotka urugvajskog napadača dominirali terenom, dok su Baski prilike tražili iz kontranapada.

Barca je bolju igru krunisala početkom drugog poluvremena kada povećavaju prednost. Neymar je u 48. minuti oboren u kaznenom prostoru, sudac bez puno razmišljanja pokazuje na bijelu točku, a Brazilac sam preuzima odgovornost i pogađa za 2:0.

Ali, samo tri minute kasnije hladan tuš na Camp Nou... Elustondo ubacuje u šesnaesterac domaćina, a Enric Saborit glavom poravnava rezultat iz prve utakmice.

Ipak, kako utakmica ne bi otišla u produžetke pobrinuo se argentinski čarobnjak Leo Messi koji u 78. minuti lukavo i milimetarski precizno pogađa iz slobodnog udarca u bliži kut Iraizozovog gola.

Do kraja susreta Athletico je sve karte bacio u napad, a Barcelona je mogla u nekoliko navrata potvrditi pobjedu, no ostalo je 3:1.

Hrvatski reprezentativac Ivan Rakitić, za razliku od natpisa u španjolskim medijima, nije bio u početnom sastavu, ali je ipak od Enriquea dobio zadnjih 10 minuta.