Vidite prvi

NOGOMET

Raspored utakmica na SP u Rusiji

Autor:Prvi.tv
Objava:12.6.2018. 11:23
Raspored utakmica na SP u Rusiji
Učitavanje medija preglednika ...

Raspored utakmica na svjetskom nogometnom prvenstvu  u Rusiji:

14. lipnja: 
17.00 A-grupa: Rusija - Saudijska Arabija (Moskva)

15.lipnja: 
14.00 A-gripa: Egipat - Urugvaj (Jekaterinburg)
17.00 B-grupa Maroko - Iran (St. Peterburg)
20.00 B-grupa: Portugal - Španjolska (Soči) 

16. lipnja:
12.00 C-grupa: Francuska - Australija (Kazan)
18.00 C-grupa: Peru - Danska (Saransk)
15.00 D-grupa: Argentina - Island (Moskva)
21.00 D-grupa: Hrvatska - Nigerija (Kaliningrad)

17. lipnja:
14.00 E-grupa: Kostarika - Srbija (Samara)
20.00 E-grupa: Brazil - Švicarska (Rostov na Donu)
17.00 F-grupa: Njemačka - Meksiko (Moskva)

18. lipnja:
14.00 F-grupa: Švedska - Južna Koreja (Nižnji Novgorod)
17.00 G-grupa: Belgija - Panama (Soči)
20.00 G-grupa: Tunis - Engleska (Volgograd)

19. lipnja:  
20.00 A-grupa: Rusija - Egipat (St. Peterburg)
14.00 H-grupa: Kolumbija - Japan (Saransk)
17.00 H-grupa: Poljska - Senegal (Moskva)

20.  lipnja:
17.00 A-grupa: Urugvaj - Saudijska Arabija (Rostov na Donu)
14.00 B-grupa: Portugal - Maroko (Moskva)
20.00 B-grupa: Iran - Španjolska (Kazan)

21.  lipnja:
14.00 C-grupa: Danska - Australija (Samara)
17.00 C-grupa: Francuska - Peru (Jekaterinburg)
20.00 D-grupa: Argentina - Hrvatska (Nižnji Novgorod)

22.  lipnja:
17.00 D-grupa: Nigerija - Island (Volgograd)
14.00 E-grupa: Brazil - Kostarika (St. Peterburg)
20.00 E-grupa: Srbija - Švicarska (Kaliningrad)

23. lipnja:

17.00 F-grupa: Južna Koreja - Meksiko (Rostov na Donu)

20.00 F-grupa: Njemačka - Švedska (Soči) 

14.00 G-grupa: Belgija - Tunis (Moskva)

24.  lipnja:
14.00 G-grupa: Engleska -  Panama (Nižnji Novgorod)
17.00 H-grupa: Japan - Senegal (Jekaterinburg)
20.00 H-grupa: Poljska - Kolumbija (Kazan)

25.  lipnja:
16.00 A-grupa: Urugvaj - Rusija (Samara)
16.00 B-grupa: Saudijska Arabija - Egipat (Volgograd)
20.00 B-grupa: Španija - Maroko (Kaliningrad)
20.00 B-grupa: Iran - Portugal (Saransk)

26.  lipnja:
16.00 C-grupa: Danska - Francuska (Moskva)
16.00 C-grupa: Australija - Peru (Soči)
20.00 D-grupa: Island - Hrvatska (Rostov na Donu)
20.00 D-grupa: Nigerija - Argentina (St. Peterburg)

27.  lipnja:
16.00 F-grupa: Meksiko - Švedska (Jekaterinburg)
16.00 F-grupa: Južna Koreja - Njemačka (Kazan)
20.00 E-grupa: Srbija - Brazil (Moskva)
20.00 E-grupa: Švicarska - Kostarika (Nižnji Novgorod)

28. lipnja:
16.00 H-grupa: Senegal - Kolumbija (Samara)
16.00 H-grupa: Japan  - Poljska (Volgograd)
20.00 G-grupa: Engleska - Belgija (Kaliningrad)
20.00 G-grupa: Panama - Tunis (Saransk)

30. lipnja:
osmina finala: 
16.00 1. C-grupa - 2. D-grupa (Kazan)
20.00 1. A-grupa - 2. B-grupa (Soči)

1. srpnja:
osmina finala:
16.00 1srpnja:. B-grupa - 2. A-grupa (Moskva)
20.00 1. D-grupa -  2. C-grupa (Nižnji Novgorod)

2. srpnja:
osmina finala:
16.00 1. E-grupa - 2. F-grupa (Samara)
20.00 1. G-grupa - 2. H-grupa (Rostov na Donu)

3. jula:
osmina finala:
16.00 1. F-grupa - 2. E-grupa (St. Peterburg)
20.00 1. H-grupa - 2. G-grupa (Moskva)

6. srpnja:
četvrtfinale:
16.00 pobjednik A1/B2 - pobjednik C1/D2 (Nižnji Novgorod)
20.00 pobjednik E1/F2 - pobjednik  G1/H2 (Kazan)

7. srpnja:
četvrtfinale:
16.00 pobjednik  F1/E2 - pobjednik H1/G2 (Samara)
20.00 pobjednik  B1/A2 - pobjednik D1/C2, Soči

10.srpnja:
polufinale:
20.00 pobjednik četvrtfinala 1 - pobjednik četvrtfinala 2 (St. Peterburg)

11. srpnja:
polufinale:
20.00 pobjednik četvrtfinala 3 - pobjednik četrvtfinala 4 (Moskva)

14.srpnja:
16.00 utakmica za 3. mjesto (St. Peterburg)

15.srpnja:
17.00 finale (Moskva)

Komentari
Broj komentara:0