Autor:Prvi.tv
Objava:9.1.2018. 20:53
Učitavanje medija preglednika ...
kk zrinjski - kk studentkk zrinjski - kk studentkk zrinjski - kk studentkk zrinjski - kk student

Košarkaši Zrinjskog pobijedili su dvorani na Bijelom Brijegu gradskog rivala Studenta s 90:64 (33:16, 12:15, 17:19, 27:14) u okviru 12. kola Prvenstva BiH.

Zrinjski je otvorio odlično utakmicu te je poslije 10 minuta igre ostvario prednost od 17 razlike.

Početkom druge četvrtine prednost Zrinjskog narasla je na +23 i za Studente nije bilo povratka. Zrinjski je držao dvozamankastu prednost te upisao rutinsku pobjedu te došli do 10. pobjede u 11 odigranih susreta. Student je poslije ovog poraza na omjeru 5-6.

Torrion Brummit s 19 poena  bio je najefikasniji kod Zrinjskog dok je  Luka Irgutinović ubacio 15 poena. U ekipi Studenta po 15 poena postigli su Ivo Mikulić i Petar Dubelj.