Zrinjski otvorio Ligu za prvaka pobjedom

Autor:T.R.
Objava:18.3.2017. 21:43
Učitavanje medija preglednika ...

Košarkaši Zrinjskog na najbolji su način otvorili Ligu za Prvaka Bosne i Hercegovine.

Plemići su u prvom kolu upisali i prvu pobjedu i to na gostovanju u Kaknju rezultatom 75:71

Fantastično su Mostarci igrali prvo poluvrijeme. Nakon prve dionice imali su prednost od 12 razlike (27:15), a do poluvremena su tu prednost povećali na 15 razlike (43:28).

No, domaćini su istopili veliku prednost Zrinjskog u trećoj četvrtini, te se u posljednju dionici ulazi s minimalnim vodstvom gostiju 55:54.

U posljednjoj četvrtini Kakanj je došao i do vodstva, ali Zrinjski je ipak pokazao kako je kvalitetnija momčad, te je slavio s 75:71.

Najbolji u redovima Zrinjskog je bio Brummit sa 18 poena, Đurasović je dodao 14, Begić 13, Princ i Knežević po 10. Kod Kaknja Svilar je postigao 18, Merdanović 15, a Šakotić 13 koševa.