Vidite prvi

NBA LIGA

(VIDEO) Bogdanović odličan u pobjedi Indiane, pobjede Clevelanda i Golden Statea

Autor:M.G.
Objava:5.12.2017. 9:18
Učitavanje medija preglednika ...

Sinoć je u NBA ligi odigrano 11 utakmica.

Bojan Bogdanović odigrao je odličnu utakmicu u pobjedi Indiane od 117-95 protiv New Yorka. Bogdanović je za 27 minuta na parketu upisao 19 poena uz šut 7-11 i 3 pogođene trice.
Pacerse je do pobjede predvodio Young sa 20 poena. Kod New Yorka najviše poena ubacio je Hernanogomez koji je utakmicu završio sa 14 poena i 10 skokova.

Philadephia Darija Šarića doživjela je neočekivan poraz na svom terenu od Phoenix Sunsa sa 115-101. Još jednu maestralnu utakmicu kod Sunsa imao je Devin Booker koji je upisao čak 46 poena.  T.J. Warren utakmicu je završio sa 25  poena. Kod „Phile" Redick je upisao 25 poena,  Embiid 22 poena i 12 skokova dok je Šarić za 33 minute na parketu upisao 10 poena i 9 skokova.

12. pobjedu u nizu upisali su Cleveland Cavaliersi.  Do pobjede su došli na gostovanju kod Chicaga od 113-91. Cavse je predvodio trojac James-Wade- Love koji su upisali zajedno 71 poen. Kod Bullsa istaknuo je se Dunn sa 15 poena.

Golden State Warriorsi upisali su i treću pobjedu protiv New Orleansa ove sezone. Warriorsi su pobjedili 125-115, a do pobjede su došli zahvaljući furioznom drugom poluvremenu kojeg su dobili 76-46. Warriorse je do pobjede predvodio Curry sa 31 poenom, ali je doživio povredu zgloba noge u posljednjoj minuti i nepoznata je težina ozljede.  Kod Pelicansa Jrue Holiday ubacio je 34 poena.

Boston Celticsi u svom „TD Gardenu" upisali su pobjedu od 111-100 protiv Milwaukee Bucksa. Najzaslužniji za 21. pobjedu Bostona u sezoni je Kyrie Irving koji je utakmicu završio sa 32 poena, dok je Horford upisao 20 poena uz 9 skokova i 8 asistencija.
Bucksima nije pomogla ni maestralna utakmica Antetokounmpa koji je upisao 40 poena i 9 skokova.