Vidite prvi

čitluk

Na „Memorijalu Bože Gagro“ nastupilo više od 600 mladih atletičarki i atletičara

Autor:Prvi.tv
Objava:17.9.2018. 19:12
Na „Memorijalu Bože Gagro“ nastupilo više od 600 mladih atletičarki i atletičara
Učitavanje medija preglednika ...

Trinaesti međunarodni atletski miting „Memorijal Bože Gagro" održan je u subotu.

Atletski klub Brotno u okviru ovogodišnjih Dana berbe grožđa u Čitluku je ugostio natjecatelje iz 22 atletska kluba s područja BiH i Hrvatske, a na tradicionalnom atletskom memorijalu u Čitluku svoje klubove predstavljalo je više od 600 mladih atletičarki i atletičara.

Povećanom broju natjecatelja u Čitluku zasigurno je doprinijela obnova atletske staze, a po broju natjecatelja koji su se natjecali u 43 atletske discipline u svim uzrastima, ovogodišnji međunarodni atletski memorijala bio je rekordan jer je ovo najveći broj natjecatelja koji su nastupili na najdugovječnijem atletskom natjecanju u BiH.

Na „Memorijalu Bože Gagro" prva mjesta u svojim kategorijama osvojili su sljedeći natjecatelji:

– Limači i Limačice 2011. i mlađi
60m – Srna Danojlić Leotar
60m – Džan Krupalija – Sarajevo


– Limači i Limalice 2009. i 2010. god.
60m – Marija Obradović – Zrinjski
60m – Besmir Merseli – Sarajevo
200m – Jovana Kvržić – Leotar
200m – Adijan Dujak – Zenica

– Cicibani i Cicibanke 2007. i 2008.
60m – Kristina Grujičić – Trebinje
60m – Frane Delonga – Hajduk
Vortex – Maruška Šarić – ASK
Vortex – David Pleić – ASK
300m – Nika Tomšić – Dubrovnik
300m – Frane Delonga – Hajduk


– Pioniri i Pionirke 2005. i 2006.
Dalj – Bakir Musić – Tuzla
Dalj – Danijela Jelić – Knin
60m – Ermin Beganović – Krajišnik
60m – Danijela Jelić – Knin
Vortex – Nedim Džanić – Sarajevo
Vortex – Marija Dujmović – Brotnjo
400m – Andro Marušić – Hajduk
400m – Nika Popić – Banja Luka

– Dječaci i Djevojčice 2003. i 2004.
100m – Đorđe Žunić – Prnjavor
100m –Almina Rašić – Teslić
Dalj – Luka Ćurković – Brotnjo
Dalj – Almina Rašić – Teslić
600m – Josipa Cecić – ASK
600m – Tonći Bebić – ASK
4x100m – Brotnjo dječaci
4x100m – ASK – Djevojčice

– Mlađi Juniori i Juniorke 2001. i 2002.
100m – Hajrudin Vejzović – Tuzla
100m – Ana Plečaš – Dubrovnik
Vis – Dijana Kovač – Leotar
Vis – Nikola Dolina – Leotar
Kugla – Aleksandar Kovačević – Banja Luka
Kugla – Amina Silajdžić – Novi Grad

– Juniori i Juniorke 1999. i 2000.
400m – Lara Klojičnik – ASK
400m – Libero Fraporti – ASK

– Seniori i Seniorke 1998. i stariji
100m – Milan Vidović – Prnjavor
100m – Lucija Bartulović – ASK
Troskok – Marija Ivanković – Brotnjo
Troskok – Filip Kozina – Brotnjo
Dalj – Marija Ivanković – Brotnjo
Dalj – Hajrudin Vejzović – Tuzla

Komentari
Broj komentara:0